Na co zamierzam poświęcać swój czas?

Postanowiłam zrobić coś ze swoim życiem i zacząć coś robić. Przeglądając przeróżne blogi. Dziewczyny robią masę świetnych rzeczy. Miałam chwilę załamania bo ja nic takiego nie robię. Tak na prawdę nie mam żadnego talentu. Jestem beztalenciem. Być może jeszcze go nie odkryłam. A może to co zamierzam robić to będzie właśnie to.
Co takiego znalazła Maggie?
Decoupage — technika zdobnicza polegająca na przyklejaniu na odpowiednio spreparowaną powierzchnię (praktycznie każda powierzchnia: drewno, metal, szkło, tkanina, plastik, ceramika) wzoru wyciętego z papieru lub serwetki papierowej (technika serwetkowa).

Decoupage klasyczny polega na naklejaniu wzoru z papieru i pokryciu go wieloma warstwami lakieru tak, aby wtopił się całkowicie i nie był wyczuwalny przy dotknięciu. W zamyśle ma on wyglądać jak namalowany.
Postanowiłam też robić własne świeczki z żelu parafinowego i mydła glicerynowe.
Co z tego wyjdzie nie wiem. Mam nadzieje,że się będę się w tym spełniać i będę w tym na prawdę dobra. A gdy tylko poprawi się u mnie pogoda a noga się wyleczy. Czas poćwiczyć oko i moją celność. Tak zacznę strzelać, chce polepszyć swoje dotychczasowe wyniki. Trzeba się w końcu ogarnąć i zrobić coś ze swoim życiem. :)

sdfddfde

8 myśli nt. „Na co zamierzam poświęcać swój czas?”

  1. Ja za czasów szkoły wyszywałam, bądź za pomocą muliny robiłam bransoletki. Teraz gdy jest dziecko nie mam czasu i może dlatego u nas jest tyle odzieżowych nowości :)

  2. Bardzo mnie cieszy to, że próbujesz zmienić swoją codzienność, że wprowadzasz nowości, że jesteś kreatywna – to ważne… budujesz swoje JA, kształtujesz osobowość i do tego pojawia się pasja ;) SUPER!

    Pozdrawiam, MG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>